شرکت خدمات فرش فرمانبر

قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / فرش ماشینی / راهنمای صفر تا ۱۲۰ خرید فرش فانتزی(آپدیت 1402)

راهنمای صفر تا ۱۲۰ خرید فرش فانتزی(آپدیت 1402)

فهرست مطالب پنهان

مقدمه:

در چند سال اخیر فرش های ماشینی را به دو دسته فرش های فانتزی و کلاسیک تقسیم بندی میکنند. فرش های فانتزی به دلیل تنوع رنگ ، جنس، حمل راحت و قیمت های بسیار مناسب و به صرفه، که مزیت های بسیار قابل توجهی نسبت به دیگر فرش های ماشینی هستند در چندین سال اخیربیشتر موردپسند عام قرار گرفته اند. و به دلیل همین تنوع فراوان، راحت تر میتوان آنهارا بادیگر اثاثیه منزل هماهنگ کرد. 

 

با به بازار آمدن فرش های فانتزی مدرن آن هم با تنوع عظیم طرح و رنگی،امروزه شاهد آن هستیم که کاربرد این دسته از فرش های ماشینی بسیار گسترده تر شده چرا که فرش های مدرن فانتزی از نظر نوع مکان هم دارای تنوع هستند و به واسطه همین تنوع، افراد به دنبال استفاده از آن در مکان و محیطی مشخص و اختصاصی هستند مثلا: فرش فانتزی اشپزخانه ، فرش فانتزی اتاق خواب که خودش شامل مواردی از جمله فرش فانتزی اتاق خواب کودک ، فرش فانتزی اتاق خواب دخترانه یا پسرانه  فرش فانتزی اتاق خواب عروس ، فرش فانتزی اتاق خواب نوجوان ، فرش راهرو فانتزی و … . مردم امروزه به  دنبال این هستند  از فرشی با طرح و نگار متناسب با آن محیط استفاده کنند. چه محصولی بهتر از فرش های مدرن فانتزی که میتواند نیاز این دسته از افراد را یه خوبی تامین کند.

 

 

 

انواع فرش های فانتزی مدرن از نظر نوع الیاف به کار رفته در آن:

 

فرش فانتزی نیمه دستباف:

این دسته از فرش های مدرن با دستگاه تولید میشوند ولی در بافت آنها هم از الیاف پشم استفاده میشود وهم از الیاف مصنوعی .که رنج قیمتی آنها از دسته سوم بیشترو نسبت به دسته دوم یعنی فرش فانتزی تمام دست بافت نیز کمتر است.

 

فرش فانتزی تمام دستباف:

این مدل فرش ها دقیقا همان طرح و نقش بقیه فرش های فانتزی را دارند ولی جنس به کار رفته در آنها بسیار مرغوب و از الیاف طبیعی است. و نسبت به دیگر مدل فرش های فانتزی قیمت بالاتری دارند. و تفاوتی که با دیگر فرش ها دارند این است که نسبتا درشت بافت هستند. ( هرچه فرش ریزبافت تر باشد جلوه، زیبایی و ظرافت بیشتری دارد)

 

 

 

 فرش فانتزی ماشینی با الیاف مصنوعی:

دسته سوم فرش های فانتزی که تمامی محصولات معرفی این مقاله از این نوع هستند. 

ویژگی فرش های فانتزی ماشینی:

 • جنس الیاف به کار رفته در فرش های ماشینی فانتزی از الیاف کاملا مصنوعی است که نسبت به دیگر الیاف فرش های ماشینی نظیر آکریلیک از کیفیت و مرغوبیت کمتری برخوردارند.
 • از نظر کیفیت و مرغوبیت در رده متوسط هستند.
 • از ارزان ترین فرش های ماشینی بازار هستند.
 • نسبت به دیگر فرش های ماشینی از تراکم و شانه کم تری برخوردارند.
 •  خرید این دسته از  فرش فانتزی هم بسیار اسان است چرا که به دلیل سبکی و حمل اسان آن  به راحتی میتوان بدون صرف وقت در خیابان های شلوغ و پرترافیک کاملا آنلاین و به صورت اینترنتی اقدام به خرید فرش فانتزی مورد نظر خود  کنید.

نکته: راهنمای خرید این مقاله هم  دقیقا در ارتباط با این دسته از فرش های فانتزی است.

 

فرش های ماشینی ساوین نیز دسته ای دیگراز فرش های ماشینی با الیاف مصنوعی هستند که دقیقا مانند فرش های فانتزی از تنوع طرحی و رنگی چشم گیری برخوردارند که میتوانید آن مقاله را هم مطالعه کنید.

۱۲مدل از پرطرفدارترین فرش ماشینی ساوین

 

مزیت فرش های فانتزی مدرن:

۱- فرش های فانتزی به دلیل اینکه در بافت آنها از الیاف پروپیلن به کار میرود معمولا فاقد پرز هستند.

۲- فرش های فانتزی مدرن به دلیل قیمت مناسب تر وتنوع طرح و رنگی زیادی که نسبت به دیگر فرش های ماشینی کلاسیک دارند  بیشتر مورد پسند افراد هستند.

۳- بسته به جنس فرش های فانتزی و نخ مورد استفاده در آن نسبت به رطوبت و حرارت مقاومند ( همه فرش های فانتزی این ویژیگی را ندارند)

۴- سبک هستند و حمل و نقل آنها بسایر کار راحتی است.

۵- قابل شستوشو

۵- فاقد ریشه در حاشیه فرش: از نظر بنده این مورد را هم میتوان یک مزیت  و هم میتوان یک عیب دانست. چرا که فرش هایی که دارای ریشه هستند معمولا مشکلات فراوانی در طول زمان برای ریشه ها رخ میدهد و گاها هزینه های زیادی را به صاحبین فرش تحمیل میکند که نداشتن ریشه برای این دسته از فرش های یک مزیت است. اما خود ریشه در حاشیه فرش زیبایی و جلوه خاصی به فرش میدهد که گاهی با تزیین این ریشه ها زیبایی دوچندانی به فرش می افزاید و این نداشتن ریشه برای این دسته از فرش ها یک نقطه ضعف به شمار میرود.

معایب فرش های فانتزی مدرن:

فرش های فانتزی از نظر جنس الیاف با فرش های ماشینی کلاسیک و فرش های دستباف به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند چرا که الیافی که در بافت فرش های فانتزی میان رده و ارزان قیمت(فرش های فانتزی ماشینی با الیاف مصنوعی) مورد استفاده قرار میگیرد  معمولا از جنس الیاف پروپلین و پلی استر است که این الیاف معمولا عمر کوتاهی دارند و به خاطر ظرافت زیاد الیاف آن آسیب پذیرتر است. عیب دیگری که که معمولا فرش های فانتزی مدرن دارند میزان تراکم پایین انها است و بهتر است که فرش را در مکان های کم رفت و آمد استفاده کنید.

 

 

 

فرش های فانتزی در مدل و  اشکال هندسی متفاوتی ارائه میشوند که میتوان به فرش فانتزی گرد ، لوزی، مربع ، چند گوش و … اشاره کرد. و همین تنوع شکلی باعث کاربرد فراوان  این مدل فرش های مدرن امروزی در حال پذیرایی، اتاق خواب ها از جمله اتاق خواب کودک و اتاق خواب عروس ، راهروها ، هتل ها و ادارجات و … شده است.

 

در این مقاله ما همه چیز را برای شما آماده کرده ایم فقط کافی است انتخاب کنید

 

در این مقاله ما به ویژیگی ها ، مشخصات فنی ، نقاط قوت ، نقاط ضعف و امتیازی که کاربران به هر محصول داده اند به دقت پرداخته ایم و همه چیز را به صورت جداگانه و تفکیک شده آماده کرده ایم  تا شما ابتدا همه ی این موارد را برسی کنید سپس با دست پر و اطلاعات کامل و جامع  برای خرید فرش فانتزی مورد نظر خود اقدام کنید. 

در حقیقت ما با ارائه این مقاله سعی کرده ایم که به شما کمک کنیم که در کمترین زمان ولی با دانش و آگاهی کافی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید و دیگر نیاز نباشد ساعت ها زمان بگزارید و به مقایسه محصولات بپردازید.

 

تمام محصولاتی که معرفی کرده ایم همگی در یک رنج قیمت و کیفیت هستند و در نقاط قوت و ضعف بسیار به یکدیگر نزدیک اند.

 

کاربرد فرش های فانتزی :

 امروزه ، با تغییر اندازه و ظاهر ساختمانها و محل زندگی افراد ، شاهد این هستیم که افراد برای پر کردن کف محل زندگی خود از فرشهایی که با طراحی مدرن منزلشان متناسب باشد استفاده می کنند.امروزه فرش های فانتزی علاوه بر اینکه یکی از فرش های مورداستفاده در اتاق پذیرایی هستند از فرش فانتزی به عنوان فرشی مناسب در اتاق خواب ، آشپزخانه ، اتاق کودک و راهرو استفاده میشود.

 

این دسته از فرش ها همان طور که از اسمشان معلوم است فانتزی هستند یعنی از مدل ها ، رنگ ها و نقشه های متنوعی تشکیل شده اند و به دلیل رنگ بندی شادی که دارند با دکوراسیون خانه و محیط های دیگر همخوانی زیبایی دارند. خب همین  تنوع رنگی فراوان باعث شده است که متناسب با محیط خود و با بهریگیری از روان شناسسی رنگ های محیطی ارام برای خود و خانواده فراهم کنیم.

 

نکته قابل توجه در ارتباط با این دسته از فرش های مدرن امروزی این است که نسبت به فرش های ماشینی کلاسیک و دستباف از تراکم بسیار کمتری برخوردارند که توصیه میشود از آنها در مکان های کم رفت و آمد استفاده کنید.

 

 

آیا فرش های فانتزی را میتوان شست؟

سوالی که اکثر افرادی که تصمیم به خرید فرش های فانتزی دارند این است که آیا میتوان فرش های فانتزی را شست؟ یا اگر فرش های فانتزی را بشوییم به آن آسیبی وارد نمیشود؟همان طور که گفتیم فرش های مدرن فانتزی به سه دسته فرش فانتزی ماشینی  ، فرش فانتزی نیمه دستباف ، فرش فانتزی تمام دستباف که جنس الیاف هرکدام با یکدیگر فرق دارد تقسیم میشوند و شستن این دسته از فرش ها دقیقا بستگی به نوع الیاف تشکیل دهنده آنها دارد.

 

 فرش های فانتزی ماشینی با  الیاف مصنوعی پلی پروپیلن ، پلی استر یا بی سی اف  بعد از شستوشو افت کیفیت پیدا خواهند کرد. اما در انواع دستباف یا نیمه دستباف فرش های فانتزی  اگر از الیاف پشم مناسب و رنگزای با کیفیت استفاده شده باشد مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

چرا باید فرش فانتزی را اینترنتی بخریم:

امروزه با گسترش فروشگاه های اینترنتی در همه زمینه ها از جمله فرش ، و روی آوردن مردم به خرید های اینترنتی بهتر است فرش های مدرن فانتزی را به صورت اینترنتی خرید کنیم.

فرش های فانتزی معمولا فرش هایی با شانه و تراکم پایینی هستند در نتیجه بسیار سبک اند و حمل و نقل بسیار راحتی دارند و از طرفی قیمت فرش های مدرن فانتزی به صورت خرید اینترنتی بسیار ارزان تر است نسبت به فروشگاه های فرش سطح شهر و سومین دلیل که میتواند بسیار موثر باشد آن هم گارانتی و مرجوعی بسیار خوب آن است .به عنوان مثال خرید اینترنتی فرش فانتزی از سایت های معتبر مانند دی جی کالا که بهترین فروشگاه اینترنتی در ایران است بسیار میتواند خریدی امن ولذت بخشی را برای شما فراهم آورد چرا که شما به صورت مستقیم از خود فروشنده فرش را خرید میکنید و به صورت مستقیم میتوانید هرسوال و ابهامی که در مورد محصول هدف خود داشتید سوال کنید  و همچینن تمامی فرش های فانتزی دی جی کالا دارای گارانتی و مرجوعی هستند به این صورت که پس از ثبت سفارش و دریافت محصول چنان چه نقصی در محصول مشهاده کردید و یا محصول انتخابی شما با آنچیزی که در سایت مشاهده کردید تطابق نداشت میتوانید بلافاصله در خواست مرجوعی محصول را ثبت کنید.

 

 

 

 بهترین و پرفروش ترین فرش های فانتزی در بازار ایران بر اساس جنس الیاف کدام اند:

در این قسمت ما به بهترین ، پرفروش ترین و پرکاربرد ترین فرش های فانتزی دسته اول یعنی فرش فانتزی ماشینی که جنس الیاف آنها از نوع مصنوعی است میپردازیم که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ رضایت مشتری بیشترین امتیاز را کسب کرده اند.

 

فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای:

 

فرش ماشینی سهند که از برند سهند تولید میشود از دسته فرش های فانتزی درجه یک است  که یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین فرش های مدرن فانتزی اخیر فروشگاهای اینرترنتی ایران بوده است. خب همان طور که در تصویر مشاهده میکنید این محصول در اشکال مستطیلی در رنگ ها و سایز های متنوعی ارائه میوشد.

این فرش در رنگ های متنوعی از جمله: یاسمنی , موشی , سفید , نقره‌ای , طوسی , عنابی و سایز های متنوعی همچون :۵۰ * ۸۰ ، نه متری ، ۱*۲ ، ۱*۴، ۱*۳ ، ۱۵۰ *۲۲۰ به بازار ارائه میشود.

شانه وتراکم فرش فانتزی سهند به ترتیب برابر است با ۳۱۵ و ۹۱۶٫ 

 این مدل فرش فانتزی مانند سایر فرش های دیگر در بافت آن با دستگاه از  دونوع نخ تشکیل شده است که جنس نخ خاب از نوع پلی پروپیلن هیت ست فریز و جنس نخ پود از کنف است.

مشخصات فنی فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای:

 

شکل مستطیل
رنگ زمینه یاسمنی , موشی , سفید , نقره‌ای , طوسی , عنابی
کیفیت درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶ رنگ
جنس نخ تار پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود کنف
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۱۵
تراکم پود در متر ۱۵۱۲۰۰
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
رنگ حاشیه نقره ای
قابل شست‌وشو دارد
   
   

 

نقاط قوت فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای:

 • تنوع رنگی بالا و خوش بافت
 • ضد چرک و نرم
 • بدون پرز
 • رنگ بندی مناسب و ثابت
 • الیاف مرغوب 
 • الیاف ضد الکتریسیته ساکن
 • ارائه شده در سایز های مختلف

 

 نقاط ضعف فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای:

 • تراکم پایین
 • نداشتن حاشیه بالا و پایین
 • عدم استفاده برای مکان های پررفت وآمد و شلوغ
 • استفاده از الیاف مصنوعی در بافت 

 

 

امتیاز کاربران دیجی کالا به فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای:

 

نظر یکی از خریداران فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL24.NS زمینه نقره ای:

مشاهده و خرید محصول

 

 

 

اگر تصمیم شما انتخاب یک فرش مناسب برای مکان های کم رفتو آمد تر است پیشنهاد میکنیم این فرش فانتزی مدرن را حتما تهیه کنید چون هم تنوع سایزی بسیاری بالایی دارد و نسبت به قیمت آن ارزش خرید دارد.

 

 

 

 فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL21.US زمینه نقره ای :

 

این مدل از فرش فاننتزی هم دقیقا مانند فرش قبلی یکی دیگر از برند های فرش سهند است که این محصول هم یکی از پرفروش ترین فرش های فانتزی مدرن بوده است که فروش نسبتا بالایی داشته.

فرش تنها در اشکال مستطیلی و در متراژهای ۴*۳ ، یک و نیم متری ، ۹ متری ( ۳٫۵ * ۲٫۵) ، ۵۰ * ۸۰ ، ۱۵۰ *۲۲۰ ، ۲۰۰ * ۲۹۰ و رنگ های  مشکی، عنابی، طوسی، سفید، یاسمنی، فیروزه ای  به بازار ارائه میشود.

شانه وتراکم فرش فانتزی سهند زمینه نقره ای کد sl21.us به ترتیب برابر است با ۳۱۵ و ۹۶۰٫. 

 این مدل فرش فانتزی مانند سایر فرش های دیگر در بافت آن با دستگاه از  دونوع نخ تشکیل شده است که جنس نخ خاب از نوع پلی پروپیلن  و جنس نخ پود از کنف است.

 

مشخصات فنی فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL21.US زمینه نقره ای:

شکل مستطیل
کد طرح SL21.US
کیفیت درجه یک
رنگ زمینه مشکی , عنابی , طوسی , سفید , یاسمنی , فیروزه ای
رنگ حاشیه نقره ای
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۱۵
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶رنگ
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
ارتفاع نخ خاب ۸+۱ میلی‌متر
جنس نخ پود کنف
جنس نخ تار پلی‌استر و پنبه
تراکم پود در متر ۱۵۱۲۰۰
قابل شست‌وشو  دارد

 

 

نقاط قوت فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL21.US زمینه نقره ای:

 • تنوع سایزی و متراژی بالا
 • کیفیت بالا نسبت به قیمت ارائه شده
 • قابل هماهنگی با هر دکوراسیون
 • تنوع رنگی بالا و خوش بافت

 

 

 نقاط ضعف فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL21.US زمینه نقره ای:

 • تراکم و ضخامت کم
 • پرزکم
 • عدم استفاده برای مکان های پررفت وآمد و شلوغ
 • نداشتن حاشیه بالا و پایین

 

 

امتیاز کاربران دیجی کالا به فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL21.US زمینه نقره ای:

 

 

اگر دقت کرده باشید تمام ویژیگی ها، مشخصات فنی ، مزایا و معیاب این مدل از فرش فانتزی دقیقا مشابه مدل قبلی است و هردو از پرفروش ترین فرش های فانتزی سال ۹۸ بوده اند.

 

 

مشاهده و خرید محصول

 

 

 

 فرش ماشینی سهند کد C725.XO طرح فانتزی زمینه گردوئی:

 
فرش ماشینی فانتزی زمینه گردویی که یکی دیگر از تولیدات برند سهند است یکی دیگر از پرطرفدار ترین فرش های فانتزی پرفروش درسال ۹۸ بوده که دقیقا مانند دیگر فرش های فانتزی قبلی جنس نخ آن از نوع پروپیلن است . تراکم و شانه آن برابر است با: ۹۶۰ و ۳۱۵
 تعداد رنگ به کاررفته شده در بافت این فرش ۶ رنگ است و دارای ۹ سایز و متراژ متفاوت است و میتوان از آن در مکان ها و محیط  بیشتری استفاده کرد. این فرش تنوع سایزی بسیار بالایی دارد که  عبارت است از:
 • یک و نیم متری (۱× ۱.۵ متر)
 • نه متری (۳.۵ × ۲.۵ متر)
 • کناره ( ۱× ۳ متر)
 • دوازده متری (۴ × ۳ متر)
 • یک متری گرد ( ۱ × ۱ متر)
 • ۱×۲
 • ۵۰×۸۰
 • ۶۰×۱۰۰
 • ۸۰×۱۲۰
 • ۱۵۰×۲۲۰
 • ۲۰۰×۲۹۰

مشخصات فنی فرش ماشینی سهند کد C725.XO طرح فانتزی زمینه گردوئی:

جنس نخ تار پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود  کنف
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
تراکم پود در متر ۳۶۰۰
قابل شست‌وشو  دارد
ارتفاع نخ خاب ۱۱+۱ میلی‌متر
تراکم طولی فرش (تراکم)  ۹۶۰
تراکم عرضی فرش (شانه)  ۳۲۰
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶ رنگ
رنگ حاشیه گردوئی
رنگ زمینه  بژ
نام طرح  فانتزی
شکل   مستطیل
کیفیت  درجه ۱
 

نقاط قوت فرش ماشینی سهند کد C725.XO طرح فانتزی زمینه گردوئی:

 1. نرم 
 2. تنوع سایزی و متراژی بالا
 3. کیفیت بالا نسبت به قیمت ارائه شده
 4. ضد حساسیت
 5. دارای نشان تجاری
 6. دارای نشان استاندارد
 7. الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم
 8. رنگ ثابت

 

امتیاز کاربران دیجی کالا به فرش ماشینی سهند کد C725.XO طرح فانتزی زمینه گردوئی:

 

مشاهده و خرید محصول

 

 

 فرش ماشینی سهند کد C001.XO طرح فانتزی زمینه قهوه ای:

 

نوع دیگر از فرش های ماشینی فانتزی برند سهند است که زمینه آن قهوه ای است و در سایز بندی متنوعی اعم از فرش و کناره ارائه میشود. در نقشه این فرش ۵ رنگ کرم، شکلاتی، قهوه‌ای، سفید، گردوئی به کار رفته است. شانه و تراکم آن به ترتیب برابر است با ۳۲۰ و ۹۶۰ و جنس نخ آن از پلی پروپیلن میباشد.
این فرش شامل سایز بندی : کناره ۱*۳  ،  کناره ۱٫۵*۳ ، شش متری( ۲٫۹۰ *۲) ، نه متری (۳٫۵ * ۲٫۵) ، یک و نیم متری ، ۲*۲ ، چهار متری مستطیل (۱٫۵*۲٫۲۰) و دومتری مستطیل(۱٫۲۰ * ۱٫۸۰) است.
 
 
 

مشخصات فنی فرش ماشینی سهند کد C001.XO طرح فانتزی زمینه قهوه ای:

کیفیت درجه یک
شکل مستطیل
جنس نخ تار  پلی‌استر و پنبه
قابل شستوشو دارد
رنگ زمینه کرم , شکلاتی , قهوه‌ای , سفید , گردوئی
رنگ حاشیه قهوه ای
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶ رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۲۰
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
جنس نخ پود کنف
ارتفاع نخ خاب ۱۰+۱ میلی‌متر
جنس نخ پود  کنف

 

 

نقاط قوت فرش ماشینی سهند کد C001.XO طرح فانتزی زمینه قهوه ای:

 1. کیفیت خوب
 2.  قیمت مناسب 
 3. طرح های زیبا 
 4. تنوع سایز 
 5. موجود بودن سایز کناره
 6. ضد حساسیت
 7. دارای نشان تجاری
 8. دارای نشان استاندارد
 9. رنگ ثابت
 10. الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم

نقاط ضعف فرش ماشینی سهند کد C001.XO طرح فانتزی زمینه قهوه ای:

 • استفاده از الیاف مصنوعی در بافت فرش 
 • تراکم و ضخامت کم
 • عدم استفاده برای مکان های پررفت وآمد و شلوغ
 • نداشتن حاشیه بالا و پایین

 

امتیاز کاربران دیجی کالا به فرش ماشینی سهند کد C001.XO طرح فانتزی زمینه قهوه ای:

 

مشاهده و خرید محصول

 

فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL18.US زمینه نقره ای:

 

کیفیت  درجه یک
شکل  مستطیل
رنگ زمینه پیازی , مشکی , طوسی , عنابی , سفید , یاسمنی
رنگ حاشیه نقره ای
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶ رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۱۵
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
ارتفاع نخ خاب ۸+۱ میلی‌متر
جنس نخ پود کنف
تراکم پود در متر ۱۵۱۲۰۰
جنس نخ تار پلی‌استر و پنبه
قابل شست‌وشو دارد

 

 

نقاط قوت و ضعف این محصول از دید خریداران فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL18.US زمینه نقره ای:

 

نظر کابران دی جی کالا به فرش ماشینی سهند طرح فانتزی کد SL18.US زمینه نقره ای:

مشاهده و خرید محصول

 

 

فرش ماشینی سهند کد CB06.KO طرح فانتزی زمینه گردوئی:

سایز بندی این فرش شامل:
 • کناره ( ۱.۵× ۳ متر)
 • نه متر مربع ( ۳ × ۳ متر)
 • نه متری (۳.۵ × ۲.۵ متر)
 • یک متری گرد ( ۱ × ۱ متر)
 • ۵۰ × ۸۰
 • ۸۰×۱۲۰
 • ۱۵۰×۲۲۰
 • ۲۰۰×۲۹۰
 
کیفیت درجه یک
شکل مستطیل
رنگ زمینه کرم , شکلاتی , قهوه‌ای , بژ
رنگ حاشیه قهوه ای
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶ رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۲۰
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
قابل شست‌وشو دارد
جنس نخ تار پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود کنف
تراکم پود در متر ۱۵۳۶۰۰
ارتفاع نخ خاب ۱۰+۱ میلی‌متر
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
 
 
 

امتیاز کاربران دی جی کالا به فرش ماشینی سهند کد CB06.KO طرح فانتزی زمینه گردوئی:

 

 

 

 

مشاهده و خرید محصول

 

 

 

فرش ماشینی سهند کد SL15.US طرح فانتزی رنگ نقره ای:

ارائه شده در دوسایز یک و نیم متری (۱*۱٫۵) و شش متری (۲٫۹۰*۲).

مشخصات فنی فرش ماشینی سهند کد SL15.US طرح فانتزی رنگ نقره ای:

کیفیت درجه یک
شکل مستطیل
نام طرح SL15.US
کد طرح SL15.US
رنگ زمینه کرم , سورمه‌ای , طوسی , سفید , نقره‌ای , موشی
رنگ حاشیه نقره ای
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۱۵
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
جنس نخ خاب
کنف
ارتفاع نخ خاب ۸+۱ میلی‌متر
جنس نخ پود کنف
جنس نخ تار پلی‌استر و پنبه
قابل شست‌وشو دارد

نقاط قوت فرش ماشینی سهند زمینه نقره ای کد SL15.US:

 • ضد حساسیت
 • دارای نشان تجاری
 • دارای نشان استاندارد
 • رنگ ثابت
 • الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم
 • کیفیت بالا نسبت به قیمت ارائه شده

 

 

نظر خریداران فرش ماشینی سهند زمینه نقره ای کد SL15.US:

نقاط ضعف فرش ماشینی سهند زمینه نقره ای کد SL15.US:

 1. الیاف موجود مصنوعی هستند
 2. پایین بودن شانه و تراکم فرش 
 3. استفاده در مکان های کم رفت وامد

امتیاز کاربران دی جی کالا به فرش ماشینی سهند کد SL15.US طرح فانتزی رنگ نقره ای:

 

 

مشاهده و خرید محصول

 

فرش ماشینی سهند کد SL02.US طرح فانتزی زمینه نقره ای:

ارائه شده در ۴ سایز: یک ونیم متری(۱*۱٫۵) ، ۵۰*۸۰ ، ۱۵۰*۲۲۰ ، ۲۰۰*۲۹۰

 

ویژگی و مشخصات فنی فرش ماشینی سهند کد SL02.US طرح فانتزی زمینه نقره ای:

کیفیت درجه یک
شکل مستطیل
رنگ زمینه  مشکی , طوسی , سفید
رنگ حاشیه نقره ای
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ۶ رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) ۳۱۵
تراکم طولی فرش (تراکم) ۹۶۰
جنس نخ خاب پلی پروپیلن هیت ست فریز
ارتفاع نخ خاب ۸+۱ میلی‌متر
جنس نخ پود کنف
تراکم پود در متر ۱۵۳۶۰۰
جنس نخ تار پلی استر و پنبه
قابل شست‌وشو دارد

 

نقاط قوت ونقاط ضعف این محصول دقیقا مشابه محصولات دیگر است.

امتیاز کاربران دی جی کالا به فرش ماشینی سهند کد SL02.US طرح فانتزی زمینه نقره ای:

نظر یکی از خریدارن فرش ماشینی سهند کد SL02.US طرح فانتزی زمینه نقره ای:

 

 

 

مشاهده و خرید محصول

 

 

 

جمع بندی و سخن پایانی

یکی از نظرات بسیار مهم و کاربردی که به شدت میتواند به خریداران فرش های فانتزی کمک کند دقیقا همین کامنت انتهایی است . چرا که این دسته از فرش های فانتزی ماشینی که جنس الیاف آنها همگی مصنوعی است و تراکم آنها نسبت به دیگر فرش های ماشینی کلاسیک که از الیاف مرغوب تری برای بافت آنها استفاده میشود پایین تر است پ
س شما به هیچ عنوان نباید به این نوع از فرش ها به دید یک فرش فوق العاده با کیفیت که سال ها قرار است برای شما کار کند نگاه کنید. ولی در این سطح از کیفیت و قیمت این محصولاتی که معرفی کردیم بهترین هستند و نسبت به قیمتشان به صرفه اند. ما در این مقاله همه موارد را به شما گفتیم و تصمیم خرید یا عدم خرید این دسته فرش های مدن فانتزی با شماست. سعی ما  بر این است که بهترین انتخاب را داشته باشید.
 
 
 
 

درباره ی علی فرمانبر

مطلب پیشنهادی

نحوه شستن فرش ماشینی توسط خودتان در منزل(آموزش اصولی)

نحوه شستن فرش ماشینی توسط خودتان در منزل(آموزش اصولی):   اگر شما از آن دسته …

6 دیدگاه

 1. خیلی عالی بود برای دیدن توضیحات بیشتر هنگام خرید فرش میتونید لینک زیر رو بررسی کنید
  https://www.zarfarsh.com/11-carpet

 2. مطالب مفیدی بود تشکر
  برندفرش BrandFarsh.com

 3. سلام
  معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.
  من هم می خوام چند تا محصول خوب دیگه معرفی کنم:
  محصولات پرفروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo