شرکت خدمات فرش فرمانبر

قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / ریشه فرش / معرفی یک کاور ریشه فرش جدید برای محافظت از ریشه ها(محصول جدید 1402)

معرفی یک کاور ریشه فرش جدید برای محافظت از ریشه ها(محصول جدید 1402)

معرفی یک کاور ریشه فرش جدید و منحصر به فرد که نقش محافظتی بالایی دارد

 

 

آیا شما جزء این دسته از افرادی هستید که :

از کنده شدن ریشه های فرشتان خسته شده اید؟

از اینکه ریشه های فرشتان زود به زود کثیف و چرکی میشوند کلافه شده اید؟ 

از زرد شدن و زرد ماندن آنها دنبال راه حل هستید؟

فکر میکنید در منزلتان ریشه ها همیشه توی دست و پا هستند؟

میخواهید حاشیه طولی فرشتان جلوه ای ویژه و منحصر به فردی داشته باشد؟ 

فرشتان اصلا ریشه ندارد و جدیدا تصمیم به ریشه دار کردن آن  کرده اید؟

ریشه های فرشتان پوسیده و سریعا کنده میشوند و در محیط خانه پخش میشوند؟

ریشه های فرشتان کهنه و خراب شده  ولی احساس میکنید هزینه ترمیم و رفوی آن زیاد است؟

اگر جزء این دسته از افراد هستید و میخواهید برای همیشه از شر این مشکلات خلاص شوید  به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را که  برای اولین بار در حوزه وب منتشر میشود را تا انتها دنبال کنید.

چون مطمئن هستیم  این مقاله مختص شما و مشکل شما در ارتباط با فرشتان نوشته شده است. و یقین دارم که میتواند به شما کمک کند. و در انتها همین مقاله یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما داریم. 

 

راه حل تمام این مشکل ها تنها در یک روش است.

 

طبیعتا ریشه های فرش یکی از موارد ضروری هر فرش هستند  که نبود ، خرابی ،  کثیفی و نامرتب بودن  آنها میتواند به شدت از زیبایی و جذابیت فرش شما بکاهد به طوری که فرشتان را بسیار کم ارزش جلوه دهد تا حدی که از قیمت و ارزش آن بکاهد.

برای همین هم ما تصمیم  به ارائه این مقاله در ارتباط با این موضوع گرفته ایم تا شما را هرچه سریع تر در این زمینه راهنمایی کنیم. تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

 

توجه: حتما با دقت مطالعه کنید

اما قبل از اینکه به بیان این روش برای حل مشکل شما عزیزان بپردازیم به این داستان به دقت توجه کنید.

خانم اصلانی یکی از کاربران وب سایت خدمات فرش هستن که ایشون چند روز پیش به ما ایمیل زدن و گفتن که :   “ من فرش دستبافی دارم که ریشه هاش چند وقتی هست که زرد شده و خود به خود کنده و در فضای خانه پخش میشن و من و شوهرم از این بابت بسیار ناراحت هستیم . شما چه پیشنهاد میکنید؟ ” 

خانم اصلانی خیلی براشون مهم هستش که مشکل ریشه های فرششان برای همیشه حل بشه و تا الان روش های زیادی را هم که در ادامه همین مقاله خواهیم گفت امتحان کردن ولی بازهم مشکلشون حل نشده.

 

خانم اصلانی تنها فردی نیستن که این مشکل رو باریشه های فرششون دارن بلکه افراد بسیاری هستن که مشکلی مشابه خانم اصلانی دارن که اگر بخوان اون روش ها را انجام بدن طبیعتا برای ترمیم ریشه پوسیده یا مخرب فرششون باید هزینه زیادی را متحمل بشن . مثلا یکی از این روش ها ریشه کشی تازه وجدید هستش که توسط استاد رفوگر انجام میشه که هزینه بسیار بالایی هم داره.

از طرفی …

افرادی هستن که  دقیقا مشکل خانم اصلانی و امثال ایشون رو دارن ولی ریشه این افراد به گفته خودشون هیچ گاه کنده نمیشه و اصلا هم نیاز به تعمیر و هزینه کردن ندارن.

و از همه مهمتر آنها تکنیکی رو اجرا کردن که نه تنها دیگه کثیفی و زردی وجود نداره بلکه این افراد دیگه هیچ مشکلی با ریشه های فرششون ندارن و برای همیشه مشکلشون حل شده.

آیا ماده ی خاصی وجود داره که با آغشته کردن اون بر روی ریشه فرش برای همیشه مستحکم میشون و زردی اونها از بین میره

جواب خیر هست.

من امروز علی فرمانبر با سابقه سی ساله در زمینه رفوگری و ترمیم انواع فرش های ماشینی و دستباف  به شما خواهم گفت که چه روش و تکنیکی وجود دارد که:

۱- هم برای همیشه از شر ۱۰۰% مشکلات ریشه ای خلاص شوید. 

۲- تنها با ۱/۴ قیمت تعمیر و تعویض ریشه فرش این کار برای شما انجام شود.

 

اجرای این تکنیک بر روی ریشه های فرش شما نه تنها موجب میشود زردی ، پوسیدگی و گاهی سیاهی ریشه از بین برود بلکه این روش با ریشه فرش شما کاری مکیند که نظر هر بیننده ای را به خودی خود جلب کند و حاشیه فرش را از آن ظاهر زشت و زننده به حاشیه ای زیبا ، آراسته و جذاب تبدیل کند.

 

 

کاور ریشه فرش

 

کاور ریشه فرش چیست؟ 

بله درست است این روش استفاده از  کاور ریشه فرش است . اما چه نوع کاور ریشه ی فرشی ؟ کافی است  یک سرچ ساده در اینترنت بکنید و با انواع این کاور ها آشنا شوید که استفاده از هرکدام از آنها میتواند صدمات جبران ناپذیری به ریشه فرش وارد کنند که ما در همین مقاله آسیب ها و مضراتی  که ممکن است این نوع کاور، به ریشه فرش شما وارد کنند را به طور کامل توضیح داده ایم. 

 

اما کاوری که ما میخواهیم به شما معرفی کنیم و وعده اش را به شما داده ایم با هرنوع کاور دیگری متفاوت است که پیشنهاد میکنم برای درک بهتر این موضوع حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

کاور ریشه فرش یک روش بسیار معقول ، منطقی ، به صرفه ( از نظر مالی و زمانی) است که صرفا جهت زیبایی،  افزایش ارزش و اهمیت فرش شما به کار میرود.  وباعث افزایش عمر ریشه های فرش شما میشود.

کاور ریشه علاوه زیبایی، یک نقش محافظتی بسیار قوی هم دارد که به آن “محافظ ریشه فرش” هم  گفته میشود.

اگر در حوزه وب و اینترنت دو کلمه ی  “محافظ ریشه فرش” یا ” کاور ریشه فرش” را  سرچ کنید، مواردی مثل: کاور های توری ، کاور های پلاستیکی و انواع چسب ها و … را به عنوان کاور محافظ ریشه به شما معرفی میکند. اما هیچ کدام از آنها نمیتوانند جایگزین خوبی برای روشی که قرار است به شما معرفی کنیم  باشند که در ادامه همین مقاله علت را بیان خواهیم کرد.

اما…

 در این مقاله به معرفی  یک محافظ بسیار متفاوت وقوی  با عنوان  “جاجیم ” که با اصطلاح “جاجیم دوزی” به کار میرود میپردازیم.که به جرئت میتوانم بگویم که جاجیم  فرش یکی از بهترین محافظ ریشه فرش است که  چند ویژگی اساسی دارد: 

 ۱- تنوع طرحی دارد

 ۲-مقاومت بسیار چشمگیری دارد

 ۳- چند کاربردی است 

 

 

محافظ ریشه فرش

         چرا  جاجیم بهترین محافظ ریشه فرش است؟

بهترین محافظ ریشه فرش

 

 

 

 

 بگزارید تجربه ای را برایتان تعریف کنم: 

دقیقا ۲ هفته پیش یک خانم و آقا جهت ترمیم و تعمیر ریشه های فرششان به ما مراجعه کردند و در خواست تعمیر ریشه های فرششان را داشتند  زمانی که استاد رفوگر ریشه را مشاهده کرد متوجه شد که ریشه ها به واسطه پوسیدگی خراب شده اند و به آنها گفت که ریشها کاملا باید تعویض شوند.

ولی به واسط ی اینکه اجرت ریشه کشی زیاد بود  رفوگر یک پیشنهاد دیگری ازجهت به صرفه بودن هزینه و زمان به این خانم و اقا داد و گفت : شما میتوانید به جای اینکه x مبلغ بابت ریشه کشی بپردازید ما میتوانیم از جاجیم به عنوان کاور برروی ریشه های پوسیده استفاده کنیم.

به طوری که به صورت کامل ریشه های فرشتان را به این وسیله میپوشانیم و ریشه های پوسیده به طور کامل در زیر جاجیم قرار میگیرند و هیچ وقت هم دیده نخواهند شد و هزینه این کار خیلی کمتر از هزینه ریشه کشی دوباره است.

زمانی که این خانم و آقا از این موضوع با خبر شدند  متوجه شدند این کار خیلی برای آنها به صرفه تر است  این طوری هم هزینه کمتری پرداخت میکنند و اینکه حاشیه طولی فرش جلوه ی شیک تری پیدا خواهد کرد.

کاورمخصوص ریشه فرش

نتیجه: 

۱#- با استفاده از تکینک جاجیم دوزی هزینه ی تعمیر ریشه فرشتان  نصف خواهد شد. (نسبت به هزینه ای که باید برای ریشه کشی فرش بپردازید)

۲#- از لحاظ زمانی نیز برای آنها به صرفه تر خواهد بود به این صورت که اگر ما میخواستیم برای آن خانم و آقا دوباره ریشه کشی کنیم شاید باید برای تحویل فرششان باید ۱ هفته صبر میکردند  در صورتی که با تکنیک جاجیم دوزی این کار در ۲ تا ۳ ساعت انجام گرفت و بعد این زمان فرششان را تحویل گرفتند.

 

از مزیت های دیگر جاجیم دوزی که میتوان به آنها اشاره کرد:

کاور ریشه فرش

۱#-افزایش تضمینی عمر ریشه های فرش

۲#-اگر فرشتان نو باشد  و از همان اول جاجیم دوزی کنید  کمک میکند ریشه ها حالت طبیعی خود را حفظ کنند. 

 ۳#- جاجیم یک حالت پیشگیری برای خرابی و ترمیم ریشه ها دارد.

 

اگر فرشی دارید و سال ها از آن استفاده میکنید و  فکر میکنید ریشه ها سست شده اند و مدام میریزند و یا مدام توی دست و پا هستند و یا اینکه زرد رنگ شده اند و نگران نگهداری ریشه فرشتان هستید.

باز هم باید به این دسته از افراد  بگویم اصلا نیازی نیست هزینه ای بابت تعمیر ریشه های فرش ماشینیتان بپردازید.

بلکه  به وسیله همین روش جاجیم دوزی میتوان کاری کرد که مشکلات ریشه ای فرشتان برای همیشه از بین بروند و ریشه های شما با هر شکل و شمایل و ظاهری که هستند برای همیشه از دیدگان افراد پنهان شوند. 

 

 خود این کار چند مزیت اساسی دارد: 

 • ریشه ی فرش های نو به هیچ عنوان در اثر رفت و آمد تغییر رنگ نخواهند داد و در نتیجه  سیاه و کدر نخواهند شد.
 • در اثر شستوشو و انتقال آب و چرک به ریشه ها که معمولا باعث زردی ریشه میشود با جاجیم دوزی این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد و شما برای همیشه با زردی ریشه خداحافظی میکنید.
 • به هیچ عنوان آب و رطوبت به ریشه ها نخواهد رسید و در نتیجه پوسیدگی ریشه رخ نمیدهد. 

  یک  نکته بسیار مهم که باید عرض کنم این هستش که بسیاری از افراد و متاسفانه بعضی از کارشناسان فرش  معتقدند که ریشه اگر در جاجیم بماند در دراز مدت باعث پوسیدگی ریشه ها میشود در صورتی که بنده باید بگویم که آنچیزی که باعث پوسیدگی ریشه میشود:

     ۱- رسیدن رطوبت به ریشه ها 

     ۲- استفاده از مواد سفید کننده ریشه مثل وایتکس و سولفید ( که این ۲ عامل به شدت با دو بار استفاده و بعضا یک بار باعث پوسیدگی ریشه ها میشوند).         

   

پیشنهاد میکنم مقاله: نحوه شستوشوی فرش ماشینی توسط خودمان در منزل را مطالعه کنید.

              

دو نکته مهم!

نکته ۱: جاجیم دوزی در صنعت فرش در دو طرح و رنگ سفید و قرمز مشاهده میشود و معمولا مشتریان با توجه به سلیقه خودشان یکی از این طرح ها را انتخاب میکنند . البته ناگفته نماند طرح و رنگ قرمز طرفدار بیشتری نسبت به سفید دارد.

کاور ریشه فرش                                                                  

کاور رشیه فرش

                                                                           

نکته ۲:جاجیم دوزی روی هر فرشی اعم از دستبافت ،  ابریشم ، ماشینی ، قالیچه  با هر طرح و رنگی و هر نوع سایز و نقشه ای قابل اجرا است.

 

 

 

چرا نباید از چسب به عنوان محافظ ریشه استفاده کنیم؟

نباید از چسب به عنوان کاور ریشه فرش استفاده کرد

 

 

به ۳ دلیل هیچ گاه نباید از چسب محافظ ریشه استفاده کنید:

۱#:زمانی که شما از چسب های نواری پهن استفاده میکنید . این چسب ها به مرور زمان از چسبندگی آنها کاسته میشود و به مرور زمان کنده میشوند و ریشه های فرش نیز ممکن است همزمان کنده شوند.

یا شاید خودتان بخواهید این کار را انجام دهید و چسب های زده را بکنید این کار هم  ممکن است باعث کنده شدن ریشه ها شود و در نتیجه از استحکام ریشه میکاهد.

۲#:استفاده از چسب هیچ زیبایی و شیکی خاصی به فرشتان نمیدهد و تکنیک بسیار معمولی است.

۳#:پس از کنده شدن چسب ها امکان اینکه اثر چسب روی فرش بماند زیاد است. 

 

 

چرا نباید از کاورهای توری به عنوان محافظ ریشه استفاده کنیم؟

به ۳ دلیل نباید هیچ گاه از کاور ریشه فرش از نوع  توری استفاده کرد: ۱- طرح و رنگ خاصی ندارند و تنها در یک رنگ سفید ارائه میشود ۲- چون کاور توری شکل است آلودگی محیط به راحتی از منافذ عبور کرده و رویه ریشه پس از مدتی حالت چرکی به خود میگیرد.۳- به راحتی آب و رطوبت عبور کرده و زردی و پوسیدگی ریشه هارا به دنبال دارد.

پس کاور های توری نمیتوانند محافظ ریشه خوبی باشند.

 

 

نصب جاجیم حتما باید توسط رفوگر متخصص انجام گیرد:

اینکه میگویم نصب جاجیم حتما باید توسط فرد متخصص انجام شود به این علت است چون این کار هم مانند بسیاری از کار های دیگر در رفوگری نیاز به مهارت خاص خودش را دارد که اگر رعایت نشود موجب کیست افتادگی و  جمع شدگی  پشت و رویه  فرش میشود.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد جاجیم و جاجیم بافی پیشنهاد میکنم اینجا کلیک کنید.

 

 

 

           به طور خلاصه:

و در انتها پیشنهاد میکنم فیلمی که توسط شرکت خدمات فرش فرمانبر تولید شده را مشاهده کنید.ب

در این ویدئو شما به طور کامل با  کاورریشه فرش که ازدید ما بهترین محافظ ریشه فرش است را به طور کامل مشاهده خواهید کرد که دقیقا با استفاده از این تکنیک چه اتفاقی برای ریشه فرش های شما خواهد افتاد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

یک پیشنهاد کاملا مقرون به صرفه:

 از این پس شما  مشهدیان عزیز میتوانید جهت جاجیم دوزی ریشه های فرشتان تنها با شماره های  ۰۹۱۵۹۱۲۹۳۲۳ یا ۳۷۱۳۶۶۰۲-۰۵۱ تماس برقرار کنید و به طور مستقیم سفارش جاجیم دوزی خودتان را  ثبت کنید تا دراسرع وقت رفوگر مربوطه از جانب شرکت ،ارسال شده و جاجیم ها را  در منزل شخصیتان در کوتاه ترین زمان و در کمتر از یک ساعت نصب کند.

مزیت این کار چیست؟

اینکه به هیج عنوان لازم نیست خودتان را به زحمت بیاندازید و زمانی را صرف حمل و نقل فرش در خیابان های مشهد کنید.

همچنین شرکت خدمات فرش، آمادگی کامل جهت ارائه خدمات جاجیم دوزی به ارگان های دولتی ، خصوصی، مساجد و هتل ها را دارد.

 این دسته میتوانند جهت هماهنگی و توضیحات تکمیلی با شماره ۰۹۲۲۰۸۰۱۶۷۳  تماس برقرار نمایند.

ضمانت بی قید و شرط:

کاربران عزیز وب سایت خدمات فرش ، خوش حال میشویم شما هم اگر در این مورد تجربه ای دارید  در قسمت دیدگاه ها  که در پایین همین مقاله درج شده است آنرا با ما و کاربران دیگر سایت به اشتراک بگزارید.

همچنین اگر سوالی در این زمینه دارید به هیچ عنوان از آن دریغ نکنید چون که در کوتاه ترین زمان به آن نیز پاسخ داده میشود و راهنمایی های لازم توسط خود استاد رفوگر به شما ارائه  میشود.

 

سوالات متداول

۱- محافط ریشه فرش جاجیمی در چه تنوع رنگی و طرحی ارائه میشود؟
کاور ریشه فرش جاجیمی در دو طرح و رنگ سفید و قرمز ارائه میشود.

 

۲- جنس انواع کاورهای ریشه فرش چگونه است و کدام یک بهتر و مقاوم تر است؟
کاورها در دوجنس مختلف پشم و پلاستیک تولید میشوند که جنس پشم بهتر و مقاوم تر است و کاوری که ما در شرکت
خدمات فرش استفاده میکنیم از جنس پشم است.

 

۳- محافط ریشه فرش جاجیم را چگونه میشود  تهیه کنیم؟ چطور میتوانیم کاور ریشه فرش را سفارش دهیم؟
برای تهیه این کاور کافیست  با شرکت ما تماس برقرار کنید و تعداد فرش و سایز فرش خود را اعلام کنید.

 

۴- ایا شرکت شما این محصول را برای فروش و ارسال دارد؟
بله شرکت این امکان را دارد این محصول را به تمام اقسا نقاط کشور و دنیا ارسال کند.

 

۵- آیا خودمان میتوانیم بعد از خرید کاور ریشه فرش جاجیم اقدام به نصب آن کنیم؟ 
با توجه به اینکه این کار نیاز به مهارت نسبتا خوبی دارد ولی باز هم این امکان توسط خودتان وجود دارد.

 

۶- ایا بعد از اینکه کاور ها نصب شد میشه دوباره آنها را باز کرد؟ 
بله این امکان وجود دارد.

 

۷- بعد از نصب کاور اگر فرش را به قالیشویی بسپاریم مشکلی برای کاور ها پیش نخواهد آمد؟
ما این را تضمین میکنیم که هیچ مشکلی برای کاورها در حین شستوشو و بعد از شستوشو پیش نخواهد آمد.

 

۸- ایا محافظ ریشه جاجیم برای فرشی که ریشه ندارد یا ریشه های آن  زرد است کاربردی است؟
قطعا کاربردی است چون یکی از کاربرد های این کاور دقیقا همین است.

 

۹- ایا این محافط ریشه فرش برای هرنوع و مدل فرشی قابل استفاده است؟
کاور جاجیم هم برای فرش های ماشینی با هر نوع تراکم و شانه و هم برای فرش های دستباف قابل استفاده است.

 

۱۰- آیا این محافظ ریشه فرش برای فرش هایی که ریشه آن نو و تازه هستند کاربرد دارد؟
آن دسته از افرادی که دوست دارند ریشه های فرششان همان طور نو و دسته اول باقی بماند به شدت استفاده از این کاور توصیه میشود.

 

۱۱- برای نصب کاور نیاز به چه ابزاری است؟
ابزار مورد نیاز سوزن مخصوص و نخ مخوص است که بعد از سفارش برای شما ارسال خواهیم کرد.

 

۱۲- ایا این مدل کاور ریشه فرش را میشود از هر فروشگاه فرشی خرید کرد؟
به دلیل جدید بودن این کاور خیلی سخت میشود آنرا در فروشگاه های فرش سطح شهر پیدا کرد.

 

 

اگر فکر میکنید این مقاله میتواند برای دیگران مفید باشد لطفا این لینک را با آنها به اشتراک بگزارید.

https://b2n.ir/r97759

 

 
 
 
 
کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش را از کجا تهیه کنیم،خرید کاور ریشه فرش،قیمت کاور ریشه فرش،خرید اینترنتی کاور ریشه فرش،محافظ ریشه فرش،خرید محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش از کجا بخریم،محافظ ریشه فرش از کجا بخرم،قیمت محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش دستباف،خرید اینترنتی محافظ ریشه فرش،فروش اینترنتی کاور ریشه فرش،فروش اینترنتی محافط ریشه فرش،انواع کاور ریشه فرش،عکس کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش از کجا بخریم،محافط ریشه فرش از کجا بخریم،کاور برای ریشه فرش،بهترین کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش چیست،کاور ریشه فرش از کجا تهیه کنم،کاور ریشه فرش جاجیم،کاور ریشه فرش ماشینی،مدل کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش خرید،کاور ریشه فرش دستباف،کاور دوزی ریشه فرش،کاور دوزی ریشه های فرش،فروش کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش قیمت،قیمت کاور ریشه ی فرش،کاور ریشه فرش مشهد،کاور محافظ ریشه فرش،کاور ریشه های فرش،کاور دوزی ریشه های فرش،محافظ ریشه فرش را از کجا تهیه کنیم،نوار ریشه فرش،کاور ریشه،کاور ریشه قالی،کاور ریشه فرش از کجا بخرم،کاور برای ریشه های فرش،محافظ ریشه فرش،بهترین محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش چیست،محافظ ریشه فرش جاجیم،عکس محافظ ریشه فرش،فروش محافظ ريشه فرش،قیمت محافظ ریشه ی فرش،محافظ ریشه فرش گرد،محافظ ریشه فرش مشهد،محافظ ریشه فرش ماشینی،محافظ ریشه فرش مدل 6متری،محافظ ریشه فرش ۹ متری،نوار محافظ ریشه فرش،انواع محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه های فرش،قیمت محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه قالی،ریشه فرش محافظ،جاجبم دوزی ریشه فرش،روکش ریشه فرش،چگونه ریشه فرش را پنهان کنیم،ریشه گیر فرش،نظم دهنده ریشه فرش،پوشش ریشه فرش،نگهدارنده ریشه فرش،پوشاندن ریشه های فرش،پوشاندن ریشه فرش،ریشه های فرش را چگونه جمع کنیم،جمع کردن ریشه فرش،ریشه فرش مرتب،مرتب کردن ریشه فرش،ریشه های فرش را چگونه مرتب کنیم،مرتب کردن ریشه های فرش،لفافه دوزی ریشه فرش،نحوه چسباندن محافظ ریشه فرش،ریشه قالی را چه کنیم،ایده برای ریشه های فرش،بستن ریشه های فرش،کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش را از کجا تهیه کنیم،خرید کاور ریشه فرش،قیمت کاور ریشه فرش،خرید اینترنتی کاور ریشه فرش،محافظ ریشه فرش،خرید محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش از کجا بخریم،محافظ ریشه فرش از کجا بخرم،قیمت محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش دستباف،خرید اینترنتی محافظ ریشه فرش،فروش اینترنتی کاور ریشه فرش،فروش اینترنتی محافط ریشه فرش،انواع کاور ریشه فرش،عکس کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش از کجا بخریم،محافط ریشه فرش از کجا بخریم،کاور برای ریشه فرش،بهترین کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش چیست،کاور ریشه فرش از کجا تهیه کنم،کاور ریشه فرش جاجیم،کاور ریشه فرش ماشینی،مدل کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش خرید،کاور ریشه فرش دستباف،کاور دوزی ریشه فرش،کاور دوزی ریشه های فرش،فروش کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش قیمت،قیمت کاور ریشه ی فرش،کاور ریشه فرش مشهد،کاور محافظ ریشه فرش،کاور ریشه های فرش،کاور دوزی ریشه های فرش،محافظ ریشه فرش را از کجا تهیه کنیم،نوار ریشه فرش،کاور ریشه،کاور ریشه قالی،کاور ریشه فرش از کجا بخرم،کاور برای ریشه های فرش،محافظ ریشه فرش،بهترین محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش چیست،محافظ ریشه فرش جاجیم،عکس محافظ ریشه فرش،فروش محافظ ريشه فرش،قیمت محافظ ریشه ی فرش،محافظ ریشه فرش گرد،محافظ ریشه فرش مشهد،محافظ ریشه فرش ماشینی،محافظ ریشه فرش مدل 6متری،محافظ ریشه فرش ۹ متری،نوار محافظ ریشه فرش،انواع محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه های فرش،قیمت محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه قالی،ریشه فرش محافظ،جاجبم دوزی ریشه فرش،روکش ریشه فرش،چگونه ریشه فرش را پنهان کنیم،ریشه گیر فرش،نظم دهنده ریشه فرش،پوشش ریشه فرش،نگهدارنده ریشه فرش،پوشاندن ریشه های فرش،پوشاندن ریشه فرش،ریشه های فرش را چگونه جمع کنیم،جمع کردن ریشه فرش،ریشه فرش مرتب،مرتب کردن ریشه فرش،ریشه های فرش را چگونه مرتب کنیم،مرتب کردن ریشه های فرش،لفافه دوزی ریشه فرش،نحوه چسباندن محافظ ریشه فرش،ریشه قالی را چه کنیم،ایده برای ریشه های فرش،بستن ریشه های فرش،کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش را از کجا تهیه کنیم،خرید کاور ریشه فرش،قیمت کاور ریشه فرش،خرید اینترنتی کاور ریشه فرش،محافظ ریشه فرش،خرید محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش از کجا بخریم،محافظ ریشه فرش از کجا بخرم،قیمت محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش دستباف،خرید اینترنتی محافظ ریشه فرش،فروش اینترنتی کاور ریشه فرش،فروش اینترنتی محافط ریشه فرش،انواع کاور ریشه فرش،عکس کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش از کجا بخریم،محافط ریشه فرش از کجا بخریم،کاور برای ریشه فرش،بهترین کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش چیست،کاور ریشه فرش از کجا تهیه کنم،کاور ریشه فرش جاجیم،کاور ریشه فرش ماشینی،مدل کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش خرید،کاور ریشه فرش دستباف،کاور دوزی ریشه فرش،کاور دوزی ریشه های فرش،فروش کاور ریشه فرش،کاور ریشه فرش قیمت،قیمت کاور ریشه ی فرش،کاور ریشه فرش مشهد،کاور محافظ ریشه فرش،کاور ریشه های فرش،کاور دوزی ریشه های فرش،محافظ ریشه فرش را از کجا تهیه کنیم،نوار ریشه فرش،کاور ریشه،کاور ریشه قالی،کاور ریشه فرش از کجا بخرم،کاور برای ریشه های فرش،محافظ ریشه فرش،بهترین محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه فرش چیست،محافظ ریشه فرش جاجیم،عکس محافظ ریشه فرش،فروش محافظ ريشه فرش،قیمت محافظ ریشه ی فرش،محافظ ریشه فرش گرد،محافظ ریشه فرش مشهد،محافظ ریشه فرش ماشینی،محافظ ریشه فرش مدل 6متری،محافظ ریشه فرش ۹ متری،نوار محافظ ریشه فرش،انواع محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه های فرش،قیمت محافظ ریشه فرش،محافظ ریشه قالی،ریشه فرش محافظ،جاجبم دوزی ریشه فرش،روکش ریشه فرش،چگونه ریشه فرش را پنهان کنیم،ریشه گیر فرش،نظم دهنده ریشه فرش،پوشش ریشه فرش،نگهدارنده ریشه فرش،پوشاندن ریشه های فرش،پوشاندن ریشه فرش،ریشه های فرش را چگونه جمع کنیم،جمع کردن ریشه فرش،ریشه فرش مرتب،مرتب کردن ریشه فرش،ریشه های فرش را چگونه مرتب کنیم،مرتب کردن ریشه های فرش،لفافه دوزی ریشه فرش،نحوه چسباندن محافظ ریشه فرش،ریشه قالی را چه کنیم،ایده برای ریشه های فرش،بستن ریشه های فرش

درباره ی علی فرمانبر

مطلب پیشنهادی

معرفی انواع گره در ریشه فرش[همراه با فیلم آموزشی]

گره زدن ریشه ها دراین پست از سری مقالات ریشه فرش وب سایت خدمات فرش …

26 دیدگاه

 1. سلام خوبید شما؟ واقعا تشکر از مطالب خوب و کاربردی در مورد ریشه فرش ارائه دادین
  کاور جاجیم طوسی ابی یا طوسی کمرنگ ساده هم داره؟

  • سلام و عرض ادب خدمت شما
   ممنون نظر لطف شماست.
   ببینید جاجیم فقط در دوطرح ارائه میشه که توی همین مقاله هم تصویرشو گزاشتیم و اصلا به هیچ عنوان در طرح ها و رنگ های دیگه به عنوان کاور و محافظ ریشه فرش ارائه نمیشه.

   باز هم اگر سوالی بود در خدمتیم

 2. خیلی ممنون از مطالب فوق العاده مفیدتون . آیا محافظ جاجیمی برای فروش هم دارید؟

 3. سلام جناب فرمانبر عزیز ازتون ممنونم واقعا یک دنیا ممنون من کاورهایی که اون هفته برام ارسال کردین اصفهان روی فرشم نصب کردم فقط میتونم بگم خداخیرتون بده هم طرح و نقشش خیلی به فرشم میخوره و هم اینکه با کوسن های مبلم خیلی ست در اومده
  فقط میخواستم بپرسم اگر بخوام فرشمو بدم قالیشویی باید اون کاور هارو دوباره باز کنم یا اصلا نیاز نسیت؟

  • سلام سرکار خانم رسولی
   ممنون از اعتمادی که به ما داشتین و خوش حالیم از اینکه محصول ما باعث شده حال شما عالی باشه
   در پاسخ به سوالتون باید بگم با خیال راحت بدون اینکه هیچ مشکلی برای فرشتون پیش بیاد میتونید فرشتون رو بدید قالیشویی از این بابت اصلا نگران نباشید.

 4. سلام وقت بخیر
  آقا مقالتون عالی بود
  و اینکه سوالی داشتم خدمتتون من یک فرش دستبافت دارم که متاسفانه خودم اقدام به شست‌وشوی اون کردم و واقعا نمیدونستم که نباید این کارو خودم انجام بدم ولی الان ریشه های فرش به کل قرمز شدن و از اینکه این ریشه هارو میبینم واقعا عذاب میکشم
  به نظر شما کاور ریشه فرشی که معرفی کردین مناسبه که استفاده کنم و برای فرش من کاربرد داره؟؟

  • سلام وقت شما هم بخیر خوش حالم که این مقاله براتون مفید واقع شده .
   اینکه خودتون اقدام به شستن فرش دستباف کردین به شدت میتونه به فرش دستباف و ریشه های اون ضرر برسونه ولی خب کاریه که شده
   در پاسخ به سوالتون باید بگم که قطعا برای فرش دستباف شما کاربرد داره مخصوصا الان که ریشه ها بر اثر شستن غیر اصولی اون حالت و رنگ اولیه خودشونو از دست دادن و قرمز رنگ شدن
   اصلا یکی از کاربرد های کاور ریشه فرش جاجیمی ما اینکه نقص و کاستی های ریشه از جمله کثیفی ، پوسیدگی و همچنین تغییر رنگو به طور کامل میپوشونه و دید دیگران مخفی نگه میداره.
   من بهتون پیشنهاد میکنم حتما روی این لینک ” https://bit.ly/2QX2d3Y ” کلیک کنید و مقاله جامع ما که در ارتباط با ریشه فرش هستو مطالعه کنید.

 5. سلام نماز روزتون قبول سوالی داشتم خدمتتون اینکه استفاده از این مدل کاور ریشه فرش برای ریشه ها ضرر نداره؟؟
  چون ریشه ها به کل زیر این کاور قرار میگیرن و هوا نمیخورن؟؟
  و اینکه اگر ما اول کاور ریشه فرش روی فرشمون نصب کنیم و بعد بدیم قالیشویی یا اول بدیم قالیشویی بعد کاور ریشه روش نصب کنیم
  ممنون از مقاله کاملتون ممنون میشم راهنماییم کنید و جواب سوال منو بدین

 6. سیامک حیدر زاده

  سلام جناب فرمانبر من یک محافظ ریشه فرش دیگه دقیقا مشابه همین جاجیم هایی که توی این پست عکسشو قرار دادین خریدم از شهر خودم ولی نسبت به این چیزی که توی این عکس قرار دادین اندازش کوچکتره و کلا طرح و نقششم به کل فرق داره و اون بنده خدایی که کاور ریشه فرشو ازش خریدم گفت با هر سوزن و نخی میشه بدوزین
  الان تفاوت این کاوری که من خریدم با کاور ریشه شما چیه؟؟
  و اینکه اون بنده خدا راست میگه میشه با هر نوع نخ و سوزنی این کاور ها رو روی ریشه فرش نصب کرد؟؟

  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب حیدرزاده عزیز
   ببینید کاور های ریشه فرش جاجیمی کلا دو نوع هستن یک مدل که جنسشون از پشمه و یک مدل که جنسش از پلاستیک هست . به طور معمول و طبق تجربه کاورهایی که اندازه عرضی اونها کمتره معمولا از جنس پلاستیک هستن که به هیچ عنوان ما استفاده از این نوع محافظ ریشه فرشو توصیه نمیکنیم و میتونه در اینده برای ریشه های فرشتون ایجاد مشکل کنه.
   اما خب کاور هایی که ما نصب میکنیم همگی از جنس پشم هستن که از لحاظ عرضی اندازه بیشتری دارن و تضمین میکنیم بعد از نصب تا سالیان سال هیچ اتفاقی نه برای کاور و نه برای ریشه فرش شما رخ نده
   و در پااسخ به سوال دومتون باید بگم متاسافانه اون بنده خدا اشتباه به عرضتون رسوندن چرا که برای نصب کاور نیاز به سوزن مخصوص و نخ مخصوص هستش و با هر نخ و سوزنی نمیشه این کارو انجام داد.
   موفق باشید

 7. سلام استاد وقت شما بخیر میخواستم بدونم استفاده از کاور ریشه فرشو برای فرش های ماشینی مناسب میدونین من فرشم
  یک فرش ۱۲۰۰شانست که رنگش کرمه ولی میخوام ریشه های فرش همون طور نو و دست نخورده باقی بمونن
  من همشهری شما هستم و ساکن مشهدم شما زحمت نصبشو میشه بیاین و توی خونه انجام بدین؟

  • سلام سرکار خانم وقت شما هم بخیر
   استفاده از کاور ریشه فرشه جاجیمی برای هرنوع فرش و گلیمی اعم از دستی و ماشینی با هر نوع شانه و تراکمی قابل استفاده هست و از این بابت اصلا نگران نباشید.
   و نکته دوم اینکه نصب کاور برای فرش هایی که ریش های نو و تمیزی دارن باعث میشه ریشه های همون طور دست نخورده باقی بمونن
   برای نصب کاور هم بله برای مشهدی های عزیز این امکان وجود داره که نصبو در محل انجام بدیم .

 8. سلام من یک گلیم دستباف ۳در ۵ دارم که خیلی قدیمیه و متاسفانه اصلا ریشه نداره یعنی ریشه هاش به مرور زمان به کل کنده شدن
  حالا میخوام گلیمم از این حالت در بیاد و راستش نمیخوام زیاد هزینه کنم به نظر شما ریشه برای من به صرفه تره یا استفاده از کاور ریشه فرش؟ و سوال بعدیم اینکه کاور هاتون متری چند هستن و اصلا چطور میشه سفارش داد؟؟

  • سلام و درود اقا جاوید
   ببینید این کاملا بستگی به ارزش گلیم دستبافت شما داره اگر ارزش اون خیلی بالاست و قیمت و کیفیت مرغوبی داره ( با توجه به اینکه گفتین قدیمیه) ما پیشنهادمون به شما اینکه حتما هزینه بیشتری بپردازین و گلیمو ریشه دار کنین و بعد از اینکه ریشه دار شد حتما کاور ریشه فرش روی ریشه ها نصب کنید چون این طوری هم ریشه ها سالم و تمیز میمونن و هم اینکه بر اثر شستوشو دچار هیچ مشکلی نمیشن.
   ولی اگر گلیم دستی شما از لحاظ قیمت و ارزش یک گلیم معمولیه بهتره هزینه اضافی نکنید و صرفا نصب کاور ریشه فرش جاجیم در دوطرف گلیم میتونه اونو از این حالت در بیاره و به حاشیه گلیم یک شیکی و ظرافت زیبا و خاصی بده.

 9. سلام
  خواستم بپرسم تنوع رنگی و طرحی کاورهای ریشه هاتون چه جوریه و اینکه امکان ارسال به شهرستان رو هم دارین ؟
  و اینکه چطوری اصلا باید سفارش بدیم؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام سهیل عزیز
   ببینید کاور هایی که از جنس پشم هستن از همین دومدلی هستش که توی عکس در داخل پست مشاهده میکنید اما اگر تنوع رنگی این مدل از کاور های مارو نمیپسندین کاور های دیگه ای هم هست اما از جنس پلاستیکن که تنوع طرحی و رنگی زیادتری دارن هم ارزون تر هستن و ضخامت و اندازه عرضی شون کمتره و همچنین نسبت به کاور های از جنس پشم مرغوبیت بسیار کمی دارن.
   بله ما ارسال به تمام نقاط ایران داریم و جهت سفارش کافیه با شماره تماس ۰۵۱۳۷۱۳۶۶۰۲ یا ۰۹۱۵۹۱۲۹۳۲۳ تماس بگیرین و به متناسب با متراژ دلخواهتون جاجیم سفارش بدین.
   بازهم اگر سوالی بود در خدمتم

 10. سلام با آرزوی قبول طاعاتو عبادات
  جناب من فروش فرش دستباف دارم توی شیراز و خیلی از افراد از من در ارتباط با کاور ریشه فرش سوال میپرسن ولی خب من متاسفانه هرجایی گشتم نتونستم این کاور رو پیداکنم
  خواستم بپرسم آیا امکان ارسال به شهر های دیگه هم دارین؟؟
  و اینکه فرششون چه طوریه متریه اگه آره متری چند هست
  ممنون میشم بگید

  • سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار امیدوارم حالتون عالی باشه
   بله ما امکان ارسال کاور ریشه فرش جاجیم رو نه تنها به تمام نقاط ایران بلکه امکان ارسال این کاور رو به هرجایی از دنیا میتونیم بفرستیم و همین الان ما مشتری هایی داریم از کانادا و آلمان که کاور هاشون رو ما براشون تامین میکنیم.
   بله ما کاور هارو به صورت متری به فروش میرسونیم ولی در متراژ بالا تخفیف ویژه ای قائل میشیم .
   فقط اینکه ما کاورهامون دو نوع هستند یک دسته که جنسش از پشمه که کیفیت به شدت مرغوب تری داره و یک نوع که از نوع پلاستیکه که هم کیفیت و قیمت ارزان تری داره .
   جهت سفارش هرکدوم از این کاورها میتونید با شماره همراه ۰۹۱۵۹۱۲۹۳۲۳ یا شماره ثابت ۳۷۱۳۶۶۰۲-۰۵۱ تماس بگیرید .

 11. امین سروری

  متاسفانه هفته پیش من از یک شرکت های خدمات فرش در ارومیه محافظ ریشه فرش خریدم که متاسفانه با قیمت بسیار بالایی با من حساب کردن بلافاصله توی اینترنتی کاور ریشه فرشو سرچ کردم و با سایت خدمات فرش آشنا شدم و زمانی که این مقاله رو رو خوندم فهمیدم که کاورها هم میتونن نوع خوب و بد داشته باشن
  کنجکاو شدم گفتم به اقای فرمانبر کاورهایی که خریدم رو یک نشون بدم که ببینم نظرشون چیه و زمانی که عکس اون کاورهارو برای ایشون فرستادم ایشون با قاطعیت تمام به من گفتن که کاور ها از نوع پلاستیکی هستن و در اینده میتونن موجب پوسیدگی و خرابی ریشه های فر شما بشن و ایشون منو از یک ضرر احتمالی آگاه کردن
  خواستم همین جا از جناب اقای فرمانبر بابت کمک و راهنماییشون تشکر ویژه ای کنم.

  • سلام و درود خدمت شما جناب اقای سروری عزیز قطعا در سایت خدمات فرش سود مشتری بر سود ما تقدم و اولویت داره و ما در تیم خدمات فرش تلاش میکنیم تجربه چندین سالمون رو در اختیار بقیه قرار بدیم و از این بابت حالمون خیلی خوبه و خدارو شکر که تجربه ما تونسته جلوی ضرر شمارو بگیره
   موفق باشید.

 12. ندا جابرزاده

  سلام خسته نباشید و تشکر ویژه از مقاله جامعتون در ارتباط با کاور ریشه فرش
  خواستم بپرسم انجام نصب کاور بر روی ریشه های فرش نیاز به تخصص و قلق خاصی داره یا خودمون هم میتونیم این کارو توی خونه انجام بدیم؟
  و سوال دومی که دارم چطور میتونم از جاجیم های شما سفارش بدیم ایا اصلا امکان سفارش از سایت شما وجود داره ؟
  و اینکه جاجیم کیلوویی میدین یا متری؟

 13. سلام وقت بخير و سپاس بابت راهنمايي كامل و مفيد
  سوالي كه براي من پيش اومده اينكه من تصميم دارم براي ريشه فرشم كه دستبافت هست اقدام كنم و برايم مهم هستش كه از ارزش فرش براي قروش يا تعويض كم نشه . ميخواستم بدونم شما كدوم روش (جاجيم يا ريشه دوري ) را پيشنهاد مي كنيد. متشكرم

 14. سلام
  مچکرم جناب فرمانبر محصول به دستم رسید دقیقا همون رنگ وهمون طرح مرسی ازتون خدا به کسبو کارتون برکت بده انشالاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo